Uitvinder begraven onder chips

Een ondergelopen straat in Rockhampton CandyMedina / Flickr / Creative Commons by-nd
maandag 26 september 2011

Het klinkt een beetje bizar, maar chips waren nu eenmaal zijn leven. De uitvinder van Doritos-chips wordt aanstaande zaterdag waarschijnlijk begraven onder een laag chips.

De bedenker van Doritos overleed op 97-jarige leeftijd. De chips bedacht hij al vijftig jaar geleden en hij was er zelf ook gek op. Zijn familie is daarom van plan Doritos boven zijn graf uit te strooien, voor het verder bedekt wordt met aarde.

Bekijk ook:

  • Chocola met speksmaak dinsdag 25 november 2008 In Engeland eten ze wel vaker rare dingen. De chips met azijnsmaak is er bijvoorbeeld ontzettend populair. Maar nu gaan ze nog een stapje verder. Een supermarkt in Engeland verkoopt chocola met speksmaak. En volgens de supermarkteigenaar is het een groot succes.
  • Het is raar om een ramp na te spelen. zondag 8 april 2012 Het is raar om een ramp na te spelen.
  • Lege zakjes chips op strand maandag 5 oktober 2009 Het meeste afval dat op stranden ligt zijn lege zakjes van chips, snoep en ijs. Dat is onderzocht.

Laatste nieuws