De 14-jarige Bahia maakte vorig jaar iets verschrikkelijks mee. Het vliegtuig waarin ze zat stortte neer. Alle passagiers kwamen om het leven, behalve Bahia. Als enige overlevende van de ramp heeft ze nu een boek geschreven.
Op 30 juni 2009 stapte Bahia samen met haar moeder in Frankrijk in het vliegtuig. Ze zouden op vakantie gaan naar de Comoren, een eilandengroep bij Afrika. Op de Comoren woont veel familie van Bahia, haar ouders zijn er allebei geboren. Maar 's nachts komt het vliegtuig in zwaar weer terecht en stort het neer in zee.
Bahia drijft dertien uur lang rond in zee. Dan wordt ze gered. Ze is heel zwak en wordt naar het ziekenhuis gebracht. Maar het gaat al snel beter met haar. Alle andere 153 passagiers aan boord van het vliegtuig, hebben het ongeluk niet overleefd. Ook Bahia's moeder niet.
Bahia woont met haar vader en broertjes in Frankrijk. Ze reist rond om haar verhaal te vertellen. Vandaag is ze in Nederland. Onze verslaggever Milouska interviewt haar.
Bekijk het filmpje uit het Jeugdjournaal van vorig jaar.
video