Huisdieren gedumpt door geldcrisis

zaterdag 3 januari 2009

Dierenasiels in Groot-Britannië hebben te maken met een grote stijging van huisdieren die door hun eigenaren op straat zijn gezet. De reden is de geldcrisis. Veel mensen dumpen hun huisdier, omdat ze geen geld meer hebben om ze te verzorgen.

Volgens de asiels hebben veel mensen moeite om rond te komen en zetten ze daarom hun dieren op straat. Het onderhoud van huisdieren, zoals bijvoorbeeld voer kopen of medicijnen, is voor veel huisdierenbezitters te duur geworden. Verschillende dierenverenigingen in Groot-Britannië hopen dat mensen geld opzij zetten om hun huisdieren te kunnen blijven verzorgen.

We hebben een aantal asiels in Nederland gebeld, maar die zeggen niet te maken met een stijging van huisdieren door de geldcrisis.

Bekijk het filmpje:

Bekijk ook:

Videos

Laatste nieuws