Oefening en hond voor Obama

maandag 12 januari 2009

Vanaf volgende week is hij écht president van de Verenigde Staten: Barack Obama. Er is dan een officiële bijeenkomst en een groot feest. Om ervoor te zorgen dat op die dag alles goed gaat, werd er alvast geoefend.

Op 20 januari is de bijeenkomst die inauguratie genoemd wordt. Vanaf dat moment is Obama de president van de Verenigde Staten. Obama is de 44ste president van Amerika. Hij neemt het werk over van George W. Bush, die de afgelopen 8 jaar de president van het land was.

Op de bijeenkomst zijn er officiële momenten. Zo moet Obama beloven dat hij een goede president zal zijn. Maar er zijn ook optredens van artiesten. En er wordt een gedicht voorgelezen. En natuurlijk wordt het Amerikaanse volkslied gespeeld.

Bekijk de oefening:

Het gezin Obama is al verhuisd naar Washington. Ook de schoonmoeder van Obama gaat in het Witte Huis wonen. De oma van Malia en Sasha is meeverhuisd zodat ze op de meisjes kan passen als hun ouders er niet zijn. Een hondje is er nog steeds niet in het Witte Huis. Maar volgens Obama duurt het niet lang meer voor zij een hondje uit het asiel halen:



Videos

Laatste nieuws