Dwars: donkere steeg

Dit filmpje duurt 1 minuut en 51 seconden donderdag 26 januari 2012 - Al 1548 keer bekeken

Iedere dag moeten Roxanne en Marije door een donkere steeg fietsen achter hun huis in Rotterdam. En dat zijn ze he-le-maal zat. Ze zien er niets en vallen door takken en putdeksels.

Bekijk ook:

  • Rekening voor vallen van fiets donderdag 25 maart 2010 Het klinkt als een vreemde grap, maar het is echt waar. Een 70-jarige vrouw in België moet geld betalen omdat ze van haar fiets is gevallen.
  • Dwars: nieuwe lantaarnpalen donderdag 2 april 2009 Beloofd is beloofd. Astrid krijgt bij haar huis twee lantaarnpalen, zoals de wethouder haar beloofde vier weken geleden. Ze verteld in onze serie Dwars dat het te donker is bij haar in de buurt.
  • Wel of niet expres? dinsdag 21 april 2009 Heeft de Nederlandse wielrenner Theo Bos nou wel of niet expres een andere wielrenner van zijn fiets getrokken? Zelf zegt hij van niet. Maar andere zeggen dat Bos expres iemand anders heeft laten vallen tijdens een wielerwedstrijd in Turkije.

Meer weten over...

Dwars!

Laatste nieuws