Nieuwe kikkersoort in grote stad ontdekt

Foto via Wikipedia van http://www.naturspektrum.de/ns1.htm Foto via Wikipedia van http://www.naturspektrum.de/ns1.htm | Foto van een andere kikker
donderdag 15 maart 2012

Denk jij dat nieuwe diersoorten altijd diep in een jungle worden gevonden, waar bijna niemand kan komen? Nou dan heb je het mis. Midden in een van de grootste steden van de wereld is een nieuwe kikkersoort ontdekt.

Kwaak

De onbekende kikkersoort werd gevonden New York. Het diertje werd gespot vlakbij het stadion van een beroemde honkbalclub. Het dier lijkt sprekend op andere kikkers, maar zijn gekwaak klinkt volgens een deskundige heel anders. Wetenschappers zijn superblij met de ontdekking van de stadskikker.

Bekijk ook:

  • Zingende kikker ontdekt in AziĆ« dinsdag 18 december 2012 Wetenschappers erg blij met vondst.
  • Nieuwe vliegende kikker ontdekt donderdag 10 januari 2013 Dier springt van boom naar boom.
  • New York = Nieuw Amsterdam zaterdag 4 april 2009 Precies vandaag maar dan 400 jaar geleden vertrok het schip de Halve Maen van de Engelse zeeman Henry Hudson uit de haven van Amsterdam. Zijn opdracht was een kortere route naar AziĆ« te vinden. Maar hij kwam in New York terecht waar nooit eerder een Europeaan was geweest.

Laatste nieuws