Eindelijk heeft Ajax een wedstrijd gewonnen in de Champions League. Na verloren wedstrijden tegen Borussia Dortmund en Real Madrid, won Ajax gisteren knap met 3-1 van Manchester City.
Miljonairs
Manchester City is een superrijke club uit Engeland. Vorig seizoen werden ze zelfs kampioen in de Engelse competitie, maar woensdagavond was Ajax de betere ploeg. Door de overwinning staat Ajax derde in de groep D van de Champions League.
Eriksen
Ajax begon sterk en was in de eerste twintig minuten de aanvallende ploeg. Toch kwam City na 20 minuten opeens op 0-1. Vlak voor rust wist Siem de Jong gelijk te maken. Ook na rust kon Ajax het spel maken. In minuut 56 kon Moisander de 2-1 binnen koppen en na 68 minuten maakte Eriksen zelfs 3-1.