Acteur die cameravrouw doodschoot vertelt over het ongeluk

Acteur die cameravrouw doodschoot vertelt over het ongeluk

Acteur Alec Baldwin heeft een groot interview gegeven aan een Amerikaanse televisiezender. In het interview vertelt hij wat er volgens hem is gebeurd op de filmset waar eind oktober een cameravrouw is doodgeschoten.

Volgens Alec Baldwin was het een ongeluk en heeft hij de trekker niet overgehaald. Hij zegt dat hij uitleg over het pistool kreeg toen het wapen opeens afging. Ook zegt hij dat hij niet wist dat er echte kogels in zaten.

Het pistool had leeg moeten zijn. Dat was mij verteld. Dat er niets in zat.
Alec Baldwin

Alec zegt dat hij daardoor pas na een tijdje door had dat de cameravrouw was neergeschoten. Hij dacht eerst dat ze was flauwgevallen.

Alec Baldwin is erg verdrietig door de gebeurtenis, zegt hij. Hij weet niet zeker of hij acteur wil blijven.

De politie zei al snel dat het waarschijnlijk een ongeluk was. Agenten onderzoeken wat er precies is gebeurd. Het is daardoor nog onduidelijk of Baldwin voor de rechter moet komen.