Deze browser wordt niet ondersteund voor het spelen van video. Update uw browser naar Internet Explorer 10 of hoger om video af te kunnen spelen.
Beste Pokémon-spelers strijden tegen elkaar op EK Pokémon
Dit weekend streden de beste Pokémon-spelers van de wereld tegen elkaar in Duitsland. Zeker 1300 deelnemers uit 40 verschillende landen wilden bewijzen dat zij de allerbeste waren in hun Pokémon-game.
Het EK Pokémon werd voor de derde keer in Duitsland gehouden. Het is één van de grootste Pokémon-toernooien ter de wereld.
De spelers probeerden elkaar in verschillende categorieën te verslaan met Pokémon-videospellenen Pokémon-kaartspellen.
Toeschouwers moedigden de deelnemers aan. Mensen die er niet bij konden zijn, konden het toernooi volgen via livestreams.
Jong en oud
Niet alleen volwassen, maar ook kinderen deden mee aan het kampioenschap. De jongste deelnemer was 6 jaar en de oudste 70 jaar.
De Pokémon-spelers speelden allemaal voor een prijs. De winnaars kregen een geldprijs van duizenden euro's. En mogen zich Pokémon-meester noemen.