Erdogan opnieuw gekozen als president van Turkije

Erdogan opnieuw gekozen als president van Turkije

Bij de verkiezingen in Turkije is Recep Tayyip Erdogan opnieuw gekozen als leider van dat land. Erdogan is al 20 jaar de baas in Turkije, en ook de komende jaren blijft hij dat dus.

Het waren spannende verkiezingen. Erdogan is bij veel Turken populair. Maar er is ook een groep die graag verandering wil en een nieuwe president. Toch kreeg Erdogan genoeg stemmen om te winnen.

Felicitaties

In Turkije gingen veel fans van de president de straat op om de winst te vieren. Dat gebeurde ook in een aantal steden in Nederland

Wereldleiders hebben Erdogan gefeliciteerd met zijn overwinning. Zo wenste minister-president Mark Rutte hem heel veel succes de komende jaren.

Ik kijk ernaar uit om de relaties verder te versterken en samen te werken als vrienden en bondgenoten.
Mark Rutte