
Rolstoel-tennisster Diede de Groot is nu Diede de GOAT
Is het Diede de Groot of Diede de GOAT? Want de rolstoel-tennisster is nu echt de beste aller tijden (de Greatest Of All Time). Afgelopen nacht won ze voor de zesde keer het tennistoernooi Australian Open. In de finale versloeg ze Yui Kamiji uit Japan in twee sets: 7-5, 6-4.
Het is de 21e keer dat De Groot een belangrijk tennistoernooi wint. Zo'n toernooi heet een grand slam. En daarmee heeft De Groot evenveel overwinningen als rolstoel-tennis-legende Esther Vergeer.

#AusOpen
@AustralianOpen
14 consecutive Grand Slams 🏆 The 2024 Australian Open women's wheelchair singles champion @DiedetheGreat 🇳🇱 https://t.co/SrHPjVGgzM

27 januari 2024 • 04:02
En het wordt nog gekker, want deze finale is de 135ste wedstrijd OP RIJ die De Groot heeft gewonnen.
Afgelopen december werd De Groot in Nederland uitgeroepen tot Para-sportvrouw van het jaar.
Drie jaar terug beantwoordde ze vragen van kinderen in deze video:
