
Messi speelt niet: Boze fans willen geld terug
Duimpjes omlaag, boegeroep en boze Messi-fans die hun geld terug willen. Voetbalfans in Hongkong zijn niet blij met de Argentijnse voetballer. Ze keken er naar uit om hun idool van Inter Miami te zien spelen, maar Lionel Messi bleef op de bank zitten.
Inter Miami speelde een oefenwedstrijd tegen Hong Kong XI. Tickets voor het duel kostten meer dan honderd euro.
Toen twintig minuten voor tijd bleek dat Messi niet ging spelen, werden de 38.000 fans woedend. Ze begonnen te fluiten en schreeuwden dat ze hun geld terug wilden. Zelfs de regering van Hongkong vraagt nu uitleg van de organisator.
Nu Messi niet heeft gespeeld, zijn de regering en alle voetbalfans enorm teleurgesteld. De organisatie is alle voetbalfans een verklaring verschuldigd.
De reden dat Messi op de bank zat is simpel: hij is geblesseerd aan zijn bovenbeen en kon daardoor niet spelen. De coach van Inter Miami zegt dat het een hele late beslissing was om Messi niet te laten invallen.
We begrijpen de teleurstelling van de fans. We hadden gehoopt dat hij even kon spelen, maar het risico was te groot.