Nieuwswekker: Sportprijzen uitgereikt + Lolly's verkopen
Goedemorgen! Begin de dag met een dansje. Begin de dag met een lach. Wat ben jij een geluksvogel, dat jij deze Nieuwswekker lezen mag.
Het weer
Het wordt een dag met van alles: mist, wolken, zon en af en toe een bui. De temperatuur ligt tussen de 14 en 17 graden.
Dit heb je misschien gemist:
- In Spanje zijn internationale sportprijzen uitgereikt. Sifan Hassan en Max Verstappen waren genomineerd, maar de prijzen voor beste sportman en sportvrouw gingen naar polsstokhoogspringer Armand Duplantis en turnster Simone Biles. Real Madrid werd verkozen tot beste sportploeg en ook Lamine Yamal kreeg een prijs.
- De hockeysters van de HC Den Bosch hebben voor de derde keer de Euro Hockey League gewonnen. In de finale wonnen ze met 5-1 van de Belgische club Braxgata. Den Bosch is de succesvolste club uit de geschiedenis van het Europese hockey.
Dit is vandaag in het nieuws:
- In de Verenigde Staten worden de winnaars van de Webby Awards bekendgemaakt. Dat zijn Amerikaanse internetprijzen voor websites, podcasts, videogames, video's en reclames. Onder andere Lady Gaga, Dua Lipa en Kendrick Lamar maken met hun muziekvideo's kans op een prijs.
- De 9-jarige Puk is een fanatieke danser: hij danst zeven dagen in de week en reist zelfs naar het buitenland voor grote wedstrijden. Al dat reizen kost natuurlijk een hoop geld. En dus doet Puk van alles om iets extra's bij te verdienen, zoals lolly's verkopen. Hij vertelt er vanavond over in het Jeugdjournaal!
Verdien jij weleens extra zakgeld door klusjes te doen?
8.951 stemmen
En dan nog even de golfende zeearend...
