Meerdere explosies in Amsterdam na dood rapper

Meerdere explosies in Amsterdam na dood rapper

In Amsterdam zijn afgelopen nacht drie explosies geweest. Volgens de politie hebben die mogelijk iets te maken met de dood van rapper Bigidagoe.

De explosies waren op verschillende plekken in de stad. Op twee plekken was ook het woord 'war' (vertaald: oorlog) op de muur gespoten.

Op de muur in Amsterdam-Noord staat de tekst 'War!'

Zondagochtend werd rapper Bigidagoe doodgeschoten in Amsterdam. De politie denkt dat deze explosies daar mogelijk iets mee te maken hebben.

Vandaag is er op het vliegveld in Parijs ook een man uit Amsterdam opgepakt. Hij wordt ervan verdacht de rapper te hebben neergeschoten.

Door de explosies van afgelopen nacht zijn gebouwen beschadigd geraakt. Ook zijn veel buurtbewoners geschrokken.

Het is best wel erg. Er zijn ook onschuldige mensen die daar wonen.
Arda

De politie heeft inmiddels twee mensen aangehouden. Mogelijk hebben zij iets te maken met één van de explosies.