Grote politie-actie tegen de maffia op Sicilië

Grote politie-actie tegen de maffia: 180 criminelen opgepakt

Bij een grote politieactie op het Italiaanse eiland Sicilië zijn zeker 180 criminelen opgepakt. Het gaat dan vooral om mensen die lid zijn van de maffia.

Het is een van de grootste operaties tegen de maffia op Sicilië in jaren. Er werden helikopters, honden en 1200 agenten ingezet.

Onder de mensen die zijn opgepakt, zitten ook mensen die nog maar net uit de gevangenis waren. Volgens de politie hielden criminelen in de gevangenis en buiten de gevangenis contact met elkaar door middel van speciale telefoons.

Uit ons onderzoek blijkt dat het voor criminelen niet uitmaakt of ze in de gevangenis zitten of niet. Ze kunnen door hun telefoons gewoon met elkaar praten.
politie

Deze politie-actie was zo'n groot succes doordat de politie afluister-apparatuur in de huizen van de criminelen had gehangen.