Habbo Hotel sluit chat

Habbo Hotel sluit chat

Habbo Hotel heeft wereldwijd de chat gesloten. De organisatie twittert dat ze dat doen omdat er een 'paar lastige gebruikers' zijn. Leden van Habbo kunnen nu dus niet meer met elkaar praten.

Webcam

De website was de laatste tijd veel in het nieuws. Een vowassen journalist deed twee maanden lang alsof ze een meisje was in Habbo Hotel. Ze merkte dat ze veel werd lastiggevallen en dat er heel veel over seks werd gepraat. Ook werd gevraagd of ze haar kleren uit wilde doen voor de webcam. Veel mensen schrokken daarvan, omdat er iedere maand miljoenen kinderen op de site zitten.

Blokkeren

De makers van de site zeggen dat ze er alles aan doen om dit soort dingen te voorkomen. Zo blokkeren ze vervelende gebruikers en lezen ze dagelijks tienduizenden chatregels. Toch lukt het ze niet om de 'lastige gebruikers' van de site te houden.

Boos?

Veel kinderen die lid zijn van Habbo zijn boos dat ze niet meer kunnen chatten. Heb jij er ook last van? En heb jij wel eens vervelende dingen meegemaakt op de site? Reageer op de stelling en schrijf in het gastenboek.

Het is vervelend dat de chat van Habbo Hotel is gesloten.

2.858 stemmen

Deze stelling is gesloten

33% 957 stemmen

25% 724 stemmen

41% 1.177 stemmen