Nederlanders aan kop bij EK schaatsen
De Nederlandse schaatsers doen het goed bij het EK Allround. Na de eerste dag staan Sven Kramer en Jan Blokhuijsen op de eerste en de tweede plaats.
Allround
Tijdens het EK allround in Heerenveen moeten de schaatsers vier afstanden schaatsen. Bij de mannen zijn dat de 500, 1500, 5000 en de 10.000 meter. De vrouwen schaatsen 500, 1500, 3000 en 5000 meter. Wie in totaal het snelst over de vier afstanden doet, wint het EK allround. Gisteren reden de mannen de 500 en 5000 en vooral op die laatste afstand deden Kramer en Blokhuijsen het goed. De vrouwen beginnen vandaag.
Voice Kids
Veel mensen hebben gisteren naar het schaatsen gekeken. Bijna twee miljoen mensen keken naar de 5000 meter. Alleen The Voice Kids en Goede Tijden Slechte Tijden waren populairder.